EUROSHOP 2020 FUARI’na katıldık
EUROSHOP 2020 FUARI’na katıldık

SOMÇELİK RAF SANAYİ olarak 16-20 Şubat tarihleri arasında Almanya Düsseldorf’ta gerçekleştirilen EUROSHOP 2020 FUARI’na katıldık.

Daha önceki katılımlarda sergilenen ürünlerinin yanısıra, yatırımları tamamlanmış ve piyasaya arz edilmiş olan Tel Raf Konsepti, Ağaç Manav, Sıcak Unlu Mamul Reyonları ve geliştirilmiş Yazar Kasa Masa modellerinin yanısıra ve özellikle Türkiye’de sahasında tek olan monoblok Plastik Market Arabası sektören ilgisine ve beğenisine sunulmuştur.

Sektörel pazarın beklentilerini göz önüne alınarak geliştirilen tüm ürünlerimiz ve özellikle Plastik Market Arabası hakkında olumlu tepkiler aldık. Somçelik Raf Sanayi olarak, her zaman müşterilerimizin ve pazarın istek ve beklentilerine göre gelişim ve değişim faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Fuar süresince yoğun temaslar esnasında gerek mevcut müşterilerimizin ve gerek ilk defa tanıştığımız misafirlerimizin bu husustaki övgü yüklü mesajları bizi ayrıca memnun etmiş ve bu prensipte hareket etmenin gururunu yaşatmış ve sürdürme azmimizi arttırmıştır.

Fuar süresince, mevcut müşterilerimizin ziyaretleri esnasında geçmiş, mevcut ve gelecek dönemlerle ilgili görüşmelerimiz hem bağlantılarımızın kuvvetlenmesini sağlamış ve hem de ileriye yönelik işbirliği ile daha yoğun çalışma kararlılığımızı pekiştirmiştir.

Değişik kıta ve ülkelerden, standımıza gelerek bizi ziyaret eden, ilk defa tanıştığımız sektör temsilcileri ile de verimli görüşmeler ve bir kısmı ile yeni ön anlaşmalar gerçekleştirilmiştir. Bunun yanısıra diğer misafirlerimiz ile sağlanan ilişkiler sebebiyle hali hazırda kendileri ile görüşmelerimiz sürdürülmektedir. Bu görüşmelerin firmamız ve ülkemiz ihracatına katkı sağlayacağı konusunda ümitvarız.

İlkine 2008 yılında katıldığımız ve sonrasında düzenlenenlere de katıldığımız Euroshop Fuarı vesilesi ile, sektörümüz ve yan dalları ile ilgili üretici ve distribütör birçok firma ile de temas kurulabilmiş, işbirliği konularında görüşülmüştür. Bu görüşmeler neticesinde ürünlerimizin yurt dışı temsilcilikleri ile olumlu neticeler elde edilmiştir.

Bunun yanısıra, sektörün ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda üretilmiş firmamız ürünlerinin hem Pazar temsilcilerine arz edilmesi gerçekleştirilmiş hem de muaddil diğer ürünlerin incelenmesi, farkların tespit edilmesi çalışmaları da yapılmıştır.

Fuar’ın, ürün portföyümüzün çeşitlendirilmesi ve geliştirilmesi çalışmalarımıza, böylece yurt içi ve yurt dışı satışlarımıza pozitif etkisi olacağına inanıyoruz.

Tüm Etkinlikler »