Haberlerİleri Düzey Autocad Eğitimi Tamamlandı

 


KAYMEK (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Mesleki Eğitim Kursları)  Merkezinin düzenlemiş olduğu İleri Autocad Eğitimi’ni tamamlayan personelimiz sertifikalarını, firmamızı ziyaret eden  Kurs Eğitmeni  Ali İhsan Özçelik’in elinden aldılar. 

    3 Ayda 176 saatlik kurs programı ile katılımcı personelimizin yetkinliklerinde sağlanan artışın, branş faaliyetlerini yerine getirirken, hizmet kalitelerinin ve müşteri memnuniyetlerinin de artışına katkı sağlayacağına inanılmaktadır. 

     Kurs boyunca ilgi ve çabalarını esirgemeyen Ali İhsan Özçelik bey’e ve bu vesile ile şahsında Kaymek’e teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Somçelik Raf, Kuyap Semineri

 


Somçelik Raf  “Küresel Ekonomideki Değişimlere Uyum Yeteneğinin Arttırılması” eğitimi gerçekleştirildi.

Eğitim, Erciyes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Yönetim ve Organizasyon Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Asuman Akdoğan hanımefendi tarafından verildi.

 Üç gün süren eğitimde Kuyap Eğitim Koordinatörleri İrem Emir hanımefendi ve Mahmood Rehman Beyefendi hazır bulundular.

 Kuyap’a destek ve organizasyonları için teşekkür ediyoruz.

 Somçelik Raf

 Market - Mağaza - Depo Raf Sistemleri
Somçelik Depo Raf Sistemleri

 


2013 Yılı itibari ile Depolama Rafları İmalatımız Başlamıştır.

 Depolama Rafları imalatına en son teknoloji ile başlayan firmamız, ihtiyaçlarınıza en küçük detayına kadar cevap vermeyi hedeflemektedir.

Farklı alanlarda, farklı ürünlere göre en uygun çözüm için farklı alternatifler sunan ürün yelpazesi, Ağır Yük Raf Sistemleri, Yapı-Gross Raf Sistemi, Mezanin Raf Sistemi, Kayar Raf Sistemi Hafif-Mini Depo Raf Sistemleri ile sizin için de mutlaka çözüm noktası olacaktır.

1978 yılından bu güne kadar Market - Mağaza Rafları yanında Market Arabası, Yazarkasa Masası vb ihtiyaç duyabileceğiniz ürünler ile birlikte Hafif Depo Rafları imalatı yapan firmamız geçmişten gelen tecrübesini şimdi Ağır Depo ve Yapı Market Sistemlerine taşımıştır.
 
Daha fazla bilgi ve teknik detaylar için Kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.
İncelemek Tıklayınız.