Etkinlikler
Somçelik Yerel Zincirler 2012 Fuarında

Organize gıda perakendesi organizasyonu olan Yerel Zincirler Buluşuyor 2012 Fuarı, Haliç Kongre Merkezi’nde, 25-26 Nisan tarihleri arasında düzenlendi.Organizasyon 300’ün üzerinde markanın katıldığı fuarda Somçelik Raf 'ta yerini aldı.

Farklı ürün ve kombinasyonlarını misafirlerinin beğenisine sunan Somçelik Raf fuar süresince standında yoğun ilgi gördü. Özellikle Depo Raf Sistemleri 'nin yer aldığı standında müşterilerinin Depolamaya yönelik ihtiyaç duyduğu ürün ve aksesuarlar yer aldı.
Somçelik Irak ve Komşu Ülkeler Fuarındaydı

 


Somçelik bu yıl 5'incisi gerçekleştirilecek olan Uluslararası Irak ve Komşu Ülkeler Genel Ticaret ve Sanayi Ürünleri Fuarı'na katıldı.

İç pazarda olduğu kadar ihracatta da gücünü artıran Somçelik, 24 - 27 Haziran  2010 Tarihleri arasında Gaziantep'te gerçekleştirilecek  Uluslararası Irak ve Komşu Ülkeler Genel Ticaret ve Sanayi Ürünleri Fuarı'na (Expo Gateway to Middle Eeast) katıldı.

Irak, Suriye, İran, Lübnan, Ürdün başta olmak üzere komşu ülkelerin yoğun bir katılımını öngören fuara, Ortadoğu Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Gaziantep Ticaret Odası (GTO) ve Gaziantep Sanayi Odası (GSO) tarafından da ilgi gördü.