Etkinlikler
Somcelik Cemat 2014 Fuarındaydı.

 

Bu yıl   19 - 23 Mayıs tarihleri arasında Hannover'da düzenlenen CeMAT fuarında yerini alan Somçelik Raf, Depo Raf Sistemleri konsepti ile fuar boyunca misafirlerini ağırladı.

Fuar süresince farklı ülkelerden gelen ziyaretçiler ile buluşan Somçelik Raf,  Depo Raf Sistemlerinde yaşanılan yenilikleri misafirleri ile paylaşmanın heyecanını yaşadı.

Teknolojinin geldiği son noktadaki ürünleri ile misafirlerinin memnuniyetini sağlayan ve güven tazeleyen  bir ortam oluşturan Somçelik Raf, aynı zamanda yenilikçi yaklaşımda süreklilik mesajı ile her zaman daha fazlasını isteyen müşterilere hitap edeceğinin altını çizdi.
Somçelik Raf Win Materials Handling Fuarındaydı!

 


Uluslararası Taşıma, Depolama, İstifleme ve Lojistik Fuarı (19-22 Mart)

     19-22 Mart tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen  Win Materials Handling Fuarında  Depo Raf Sistemleri (Ağır Yük Depo Raf Sistemleri, Yapı-Gross Depo Raf Sistemleri, Hafif-Mini Depo Raf Sistemleri) Temalı Standımızda yakın iş görüşmesi gerçekleştirmekten ve ayrıca mevcut müşterilerimizle buluşmuş olmaktan dolayı mutluyuz. Deneyim ve tecrübelerimizi paylaştığımız ziyaretçilerimizin memnuniyetini görmenin, istek ve taleplerine bire bir karşılık verebilmenin gururunu yaşadık.
Somçelik Raf, EuroShop fuarındaydı

Somçelik Raf (Market - Mağaza Ekipmanları-Depo Raf Sistemleri)  16 – 20 Şubat tarihleri arasında Almanya’nın Duesseldorf kentinde düzenlenen  EuroShop Fuarındaydı.

     Almanya Dusseldorf’da üç yılda bir düzenlenen Euroshop’a bu sene de katıldık. Dünyanın hemen her tarafından katılan firmalar içerisinde ülkemizi temsil etmiş olmaktan, 500’e yakın iş görüşmesi gerçekleştirmekten ve ayrıca mevcut müşterilerimizle buluşmuş olmaktan dolayı mutluyuz. Farklı bir konseptle oluşturduğumuz standımızda Market Ekipmanları, Mağaza Ekipmanları, Depo Raf Sistemleri vb ürünlerimize gösterilen ilgi sebebiyle, yeterince ilgi gösteremediğimiz ziyaretçilerimizle fuar sonrası görüşmelerimiz sürüyor.

     Önümüzdeki dönem  yine Almanya 'da Hannover şehrinde düzenlenecek olan CeMAT-2014 fuarı için hazırlıklarımız sürüyor.
Somçelik Yerel Zincirler Buluşuyor Fuarında

 


Somçelik bu yıl 5.'si düzenlenen Yerel Zincirler Buluşuyor Fuarında da yer aldı.

     17-18 Nisan tarihlerinde Haliç Kongre Merkezinde gerçekleşen organizasyona yurt içinden ve yurt dığından konuşmacılar, perakendeciler, üreticiler, perakende sektörüne hizmet sunan firma temsilcileri katıldı.

     Müşteri ihtiyaçlarının değerlendirilerek imal edilen, teşhirde ihtiyaç duyulan aksesuarları ve 2013 yılı itibari ile imalatına giriş yaptığı Depolama Sistemleri fuarda oldukça ilgi gördü.

      Farklı şehirlerden gelen yüzlerce misafirini standında ağırlayan Somçelik Raf fuar alanında müş?terilerini memnun etmekten geri kalmadı. Fuar boyunca misafilerini Kayseri mutfağının meşhur mantısından ikram ederek ağırladı.
Somçelik Raf Private Label İstanbul Fuarındaydı

 


Somçelik Raf (Market ve Mağaza Ekipmanları-Depo Raf Sistemleri), 11-14 Ekim 2012 tarihleri arasında düzenlenen Private Label İstanbul Fuarı'nda sektörel alıcılarla buluştu.

Somçelik Raf “14.Uluslararası MUSİAD Fuarı” ve “Helal ve Sağlıklı Gıdalar Fuarı” ile eş zamanlı düzenlenen ve mekan birliği sağlanan Private Label İstanbul fuarında Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Amerika'dan gelen yabancı alıcılarla buluştu. Somçelik Raf mevcut müşterileriyle eski dostluklarını güçlendirmekle birlikte yeni alıcılar ile buluşma şansını da yakaladı. Somçelik Raf, ayrıca Ulusal ve yerel zincir market temsilci ve satın almacılarını da standında ağırladı.